مهدی محمودیان اینبار در قامت حمایت از آشوبگران آبان 98

چهارشنبه, 05 آذر 1399 07:31 نوشته شده توسط  اندازه قلم کاهش اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

بهائیت در ایران : در ماه گذشته جناب محمودیان افاضاتی پیرامون اینکه ممانعت از تحصیل بهائیان در دوره های عالی غیر دموکراسی است ، داشتند که پاسخ آن داده شد . اما به نظر میرسد این جوان جویای نام دست بردار نیست اینبار به بهانه حمایت از آشوبهای آبان 98 باز هم دست به قلم شده و مطالبی را نشر داده اند که می باید پاسخی به آن داده شود وگرنه ایشان توهم میزنند که مطالبشان واقعا از روی خیرخواهی برای آشوبگران است نه همصدا شدن با دشمنان مردم ایران .

ابتدا اینکه توجه کنید  فردی که زاده سال 57  است ، انقلاب را ندیده و درک نکرده و دفاع مقدس 8 ساله را در  آغوش گرم  مادر گذرانده و اساسا ذهنیتی از دفاع مقدس جوانان و شیر مردان و شیر زنان  ایرانی ندارد و البته  ورود او به درک سیاسی در خوشبینانه ترین حالت عملا با ورود او دانشگاه یعنی سال 77 آغاز شده و سیر ترقی در محافل سیاسی را آنهم با توجه به مد بودن آن در جبهه اصلاحات گذرانده ، اساسا چگونه میتواند نسبت به جریان فکری بهائیت که قدمتی حدود 200 ساله دارد و یا آشوبی که در نتیجه یک اعتراض مورد سوء استفاده قرار گرفته و به آشوبی تمام عیار با مدیریت سفیر انگلیس تبدیل شد ، تحلیل نماید . باز هم تکرار میکنم   باید بپذیریم تمام این جنگولک بازیها بخاطر همان دنبال کننده ها و البته دیده شدن است ؟ اما به ایشان و همفکرانشان توصیه میکنیم راه را اشتباه میروید بهترین راه دیده شدن همگام شدن با مردمی است که بیش از 40 سال است بار این انقلاب را بدوش میکشند و خم به ابرو نمی آورند . آنهائیکه در پیروزی انقلاب مقابل شاه ایستادند ، آنهائیکه فتنه گروهکهای ضد انقلاب قومی را خاموش کردند ، آنهائیکه هشت سال دفاع از حریم سرزمینی را بدون هیچ ادعائی وظیفه خود دانستند و آنهائیکه زیر شدیدترین فشارهای ظالمانه تحریم کمر خم نکردند و آنهائیکه با حضور خود در صحنه های مشروعیت نظام همچون انتخابات و راهپیمائیهای روز قدس و 22 بهمن نشان دادند که هنوز هم بعد از گذشت بیش از چهل سال در صحنه حضور دارند و دل در گرو انقلاب داشته و دارند و خواهند داشت. جوانان امروز همانطور که رهبر معظم انقلاب بیان کردند کم از جوانان دیروز ندارند و صحنه های انقلاب را با تلاش خود زرین کرده اند .

اما باید واقع نگر بود بله افرادی با تیپ تفکر شما هم یافت میشوندکه عقده های روانی دیده شدن خود را در گرو حمایت از فرق ضاله و یا آشوبگران و یا دل در گرو مصاحبه با رسانه های معاند قرار میدهند. جناب محمودیان تفکر شما پوسیده تر از آن است ، که امیدی برای دیده شدن با آن را در توهمات خود داشته باشید . جریان اصلاحات با هر عنوان و نامی که باشد ، اتحاد ملت یا اعتدال یا هر کوفت و زهر ماری دیگر ... حنایش دیگر برای این مردم رنگ ندارد. مگر نبود دولتی که از همان اول دل در گرو دشمنان ایران بست و 8 سال فعالیت علمی را متوقف کرد و دست آخر پس از نا امیدی دست از پا درازتر با توجه به خواست مردمی ، از امید بستن به دشمنان مایوس شد و به خان اول برگشت . مگر نبود جریان اصلاحاتی که دیگر معادنانه وقایع پس از انتخابات 88 را رقم زد . دقت کردید سناریو مشابه انتخابات 88 ایران و انتخابات 2020 امریکا چقدر بهم نزدیک است . شعار تقلب ، رای ما را پس بدهید ، اعلام پیروزی قبل از شمارش آراء و ... ولی باید بگویم شما قطعا متعجب نشدید چون هر دو سناریو را یک سرویس اطلاعاتی دیکته کرده بود . باز هم صد رحمت به ترامپ که بالاخره شکست را پذیرفت و نگذاشت درگیریها خسارات سیاسی و ... برای نظام امریکا داشته باشد . ولی همفکران شما هنوز که هنوزه پس از یک دهه خود را پیروز انتخابات 88 میدانند .

بعد از مدتی دو باره جریان فکری شما در انتخابات رای آورد و باز هم سناریو تکراری دل در گرو اروپا و امریکا اتفاق افتاد . اینبار با عنوان توافق برجام که البته فرجامی نداشت و  دیدید چگونه مخالفین برجام با چه عناوینی مورد خطاب قرار گرفته ، کاسبان تحریم ، بدون شناسنامه و.... حالا چی کسی حرفی از موفقیت برجام دارد که بزند اما لجبازی در تفکر شما در اوج است و هنوز هم نمیخواهند به خود بقبولانند که دیگر برجامی نمانده که آنها بخواهند ژست آنرا بگیرند . روزی گفتند تحریمها با توافق برجام برداشته میشود و این اواخر اذعان کردند که تحریمهای سه سال گذشته بزرگترین و شدیدترین تحریم پس از انقلاب بوده است . حالا باید پرسید اثرات رفع تحریم برجام کجاست .

جناب محمودیان بطور اختصار عرض کردم و به تمامی موارد اشاره نکردم ولی شما بدانید برای دیده شدن راه بهتری از حمایت از بهائیان و آشوبگران وجود دارد با طناب پوسیده تفکرات غربگرایانه داخل چاه نروید که نتیجه اش غرق شدن است ، ولا غیر

حامد محمودی آذر 99

خواندن 36 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معرفی رهبران بهائیت

 • زرین تاج قزوینی

   

  زرین تاج قزوینی (فاطمه یا ام السلمه) مشهور به طاهره قُرهالعَین یا طاهره بَرَغانی (زاده 1228 قمری برابر با 1823 میلادی در قزوین - درگذشته 1268 قمری برابر با 1850 میلادی).

   

  ادامه مطلب...
 • شوقي افندي

  شوقي افندي ملقب به شوقي رباني (1314-1377/1336ش) فرزند ارشد دختر عبدالبهاء بود که بنا به وصيت وي، در رساله اي موسوم به الواح و وصايا به جانشيني وي منصوب شده بود.

  ادامه مطلب...
 • علی محمد باب

  علی محمد باب شیرازی، موسس بابیت است. او شاگرد سید کاظم رشتی بود که با بهره گیری از افکار شیخیه، ادعای بابیت، امامت، خدایی و … کرد و در آخر توبه نامه نوشت و خود را هیچ دانست.

  ادامه مطلب...
 • سید کاظم رشتی

  سيد كاظم رشتي بن سيد قاسم بن سيدحبيب از سادات حسيني مدينه ، زبده ترين شاگرد شيخ احمد احسائي بود که پس از مرگ شيخ رهبري  شيخيه را برعهده گرفت.

  ادامه مطلب...
 • عباس افندی (عبدالبهاء)

  عباس افندي (1260-1340) ملقب به عبدالبهاء، پسر ارشد ميرزا حسينعلي است و نزد بهائيان جانشين وي محسوب مي گردد.

  ادامه مطلب...

مبارزان با بهائیت

cache/resized/ccaca808332350bd352314a8e6bdb7dd.jpg
یکی از حوادث مهم زندگی آیت الله بروجردی تقارن سال
cache/resized/a2c88199bdee2998adc4f97d46fdb662.jpg
ملا محمد سعید بارفروشی معروف به سعید العلما یکی